Ważna informacja - oddziały przedszkolne

Szanowni Rodzice

W związku z nowymi obostrzeniami obowiązującymi od 27.03.2021 do 09.04.2021 r. informujemy, że do naszych oddziałów przedszkolnych będą przyjmowane tylko dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego oraz dzieci, których rodzice zatrudnieni są w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz którzy realizują zadania publiczne związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. W tym okresie w przedszkolu będą sprawowane zajęcia opiekuńcze. Rodzice spełniający w.w. kryteria zobowiązani są do wypełnienia wniosku (do pobrania poniżej) i dostarczenie go w dniu jutrzejszym do godz. 12:00 do sekretariatu szkoły (do skrytki w budynku – wejście szkolne).
Ułatwi to nam zaplanowanie i przygotowanie posiłków.

Dziękujemy za zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

wniosek dla dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

wniosek dla dziecka rodziców uprzywilejowanych