Dzień Ziemi 2021

Z okazji nadchodzącego Światowego Dnia Ziemi - 22 kwietnia - gorąco zachęcamy, by czerpać garściami z dobrodziejstw Naszej Planety - jednak mądrze, świadomie i z odpowiedzialnością! Ziemia jest wspaniałym żywiołem, dającym energię, siłę i zdrowie.

Spędzając dziennie 7-8 godzin przed monitorami, a może i więcej…- spróbujmy cały tydzień spędzić nieco inaczej - podejmijcie wyzwanie i zbliżcie się do... Ziemi 😉

W poniższej grafice tylko kilka propozycji. Wierzymy w waszą pomysłowość… Zróbcie zdjęcie i prześlijcie je do nas – nauczycieli biologii, geografii i przyrody. Może uda nam się stworzyć fotogalerię? Wszystko zależy od Was…

Aneta Letko, Izabela Kuczyńska

Odsłony: 191

Użytkownicy online

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.