Dzień Ziemi 2021 w SP15

„Wszyscy dobrze wiemy że opłaca się być dobrym człowiekiem, uczniem, córką lub synem.

Ale czy warto być dobrym Ziemianinem? Na to nasze eko-przyjazne dzieci z samorządu szkolnego odpowiadają „Oczywiście, że TAK!!” i przesyłają Wam parę porad jak dbać o nasz wspólny dom. Weźcie te parę mądrych porad do serca i pamiętajcie: Dbajmy o naszą planetę gdyż drugiej nie mamy!”

prezentacja

Odsłony: 185

Użytkownicy online

Odwiedza nas 180 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.