Narodowy Spis Powszechny

   Urząd Statystyczny w Białymstoku uprzejmie informuje, że 1 kwietnia 2021r. rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Spis ludności jest najstarszym, największym oraz jednym z najważniejszych badań statystycznych. Informacje, które pracownicy polskiej statystyki publicznej zbiorą od milionów Polaków, poszerzą i zaktualizują wiedzę o naszym kraju i jego mieszkańcach. Dzięki temu lepiej poznamy potrzeby i wyzwania, z którymi mierzymy się w codziennym życiu.

Będzie on prowadzony w całej Polsce według stanu w dniu 31 marca 2021r. Obowiązkową metodą zbierania danych jest samospis internetowy. Polega on na samodzielnym wypełnieniu interaktywnego formularza spisowego. Formularz, jak również szersze informacje na temat spisu dostępne są na stronie https://spis.gov.pl/.

Odsłony: 134

Użytkownicy online

Odwiedza nas 243 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.