Konkurs „Mother’s Day Poem”

Zapraszamy uczniów klas I-III oraz IV-VII do udziału w konkursie poetycko- plastycznym  pt. „Mother’s Day Poem”

Namalujcie lub narysujcie na kartce formatu A4 piękny bukiet, kwiaty w wazonie, kosz kwiatowy – dokładnie taki, jaki najbardziej spodobałby się Mamie oraz napiszcie w języku angielskim krótki wiersz na temat swojej ukochanej mamy.
Prace należy przynieść do organizatorów (Urszuli Harasimczuk, Michała Bitdorfa) lub do sekretariatu do 25 maja 2021 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 maja 2021r. O wynikach konkursu organizatorzy powiadomią zainteresowanych.

Zapraszamy: Urszula Harasimczuk, Michał Bitdorf

regulamin konkursu

Odsłony: 98

Użytkownicy online

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.