Jak spędziliśmy Dzień Dziecka 2021 ?

Ten dzień każda klasa spędziła według własnego pomysłu. Niektóre klasy zwiedzały dziś swoje miasto. Przewodniczką dzisiejszego dnia była p. Lucyna która kiedyś u nas uczyła historii. Pozdrawiamy ! Było naprawdę ciekawie. Gra terenowa z nagrodami. Zrobiliśmy 13.000 kroków !!!! Inne klasy wybrały się do kina lub na piknik. Pogoda dopisała i dobre humory też.

Były też prezenty :) Rada Rodziców naszej szkoły zrobiła prezenty wszystkim uczniom w postaci lizaków i smyczy za co bardzo dziękujemy! W ramach "Programu dla szkół" z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa nasi uczniowie dostali pyszne i zdrowe soki owocowe :)

filmowa relacja cool