Dzień Dziecka w przedszkolu.

Dzień dziecka to zawsze wielkie wydarzenie dla naszych przedszkolaków. Z okazji tego dnia, w każdej grupie przedszkolnej dużo się działo. Nie brakowało atrakcji… Były bańki mydlane, malowanie na folii, tańce, zabawy w podchody z poszukiwaniem zaginionego skarbu, ale największą atrakcję wzbudziły lody! Jeżyki i wiewiórki komponowały swoje lody samodzielnie, dodając do nich posypki, pianki, ciasteczka, polewy, rurki. Niedźwiadki wybrały się do pobliskiej lodziarni, gdzie mogły wybrać swój ulubiony smak, a zajączki zajadały się lodami na patyku na świeżym powietrzu. Wszystkie przedszkolaki otrzymały prezenty w postaci lizaków, soku i smyczy. Po całym dniu zabaw, zmęczone maluchy poszły spać, a starszaki spędzały czas na podwórku… Na podwieczorek wszystkie dzieci zajadały się pysznymi goframi z owocami. Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego!

foto cool