Halloween w SP15

Mając świadomość różnic kulturowych dzielących kraje Polski i krajów anglojęzycznych, zdecydowaliśmy się zorganizować święto Halloween w naszej szkole. Uczniowie z ogromnym entuzjazmem zadeklarowali chęć uczestnictwa w całej gamie różnorodnych zadań, które dla nich przygotował SU. Ich zaangażowanie było tym większe, że święto to wiąże się nieodzownie z tym, co je fascynuje oraz jest znakomitą okazją do nauki z elementami zabawy. Czwartek 30.11.2014 r. spędziliśmy na różnego rodzaju konkursach:

  • Konkurs wiedzy na temat kultury i tradycji krajów anglojęzycznych.
  • Konkurs na najładniejszy lampion wykonany z dyni.
  • Konkurs na plakat opisujący tradycje i zwyczaje krajów anglojęzycznych.
  • Konkurs na najlepsze przebranie w 3 kategoriach: klasy IV, V i VI.
  • Konkurs na najlepszy taniec.

Konkursy ogłoszono odpowiednio wcześniej. W dniu ogłoszenia wyników dzieci były ozdobą szkoły, było kolorowo i wesoło. Królowały czarownice, diabełki oraz duszki. Jury wyłoniło najciekawsze kreacje halloweenowe, rozdano nagrody. Pozostali uczniowie otrzymali słodkie upominki. Najważniejsze jednak, że dzień ten dostarczył wszystkim dużej dawki dobrego humoru.
Przygotowanie i prowadzenie imprezy.
p. Agnieszka Kubiak
Małgorzata Kochańska

zapraszamy do galerii zdjęć z tego dnia Cool

Odsłony: 2169

Użytkownicy online

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok