Osiągnięcia sportowe naszych uczniów

Piłka siatkowa to główna dyscyplina sportu, którą trenują nasi uczniowie z klas sportowych. Pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej osiągają wysokie miejsca w rozgrywkach miejskich, wojewódzkich, biorą udział w konkurencjach ogólnopolskich.

Oto kilka ostatnich osiągnięć:

22 maj 2014 r. - I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego klas V w piłce siatkowej chłopców KINDER+SPORT, które zaowocowały późniejszym udziałem w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej KINDER+SPORT w Drzonkowie.
28 listopad 2014 r. - I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku klas VI w piłce siatkowej chłopców

9 marzec 2015 r. - I miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej chłopców

 

Warto pogratulować naszym chłopcom z klasy sportowej takich wyników, a ich trenerowi panu Witoldowi Kaczmarkowi takich zdolnych i wytrwałych uczniów. W Lidze Szkół Podstawowych o profilu piłka siatkowa w tym roku oraz w roku ubiegłym chłopcy zajęli I miejsce !

Gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć z kilku imprez sportowych z udziałem naszych uczniów Cool

Odsłony: 1940

Użytkownicy online

Odwiedza nas 505 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok