finaliści KIWI

Sukcesy naszych uczniów w konkursie dla młodych informatyków KIWI

Miło nam poinformować, że w etapie finałowym Konkursu Informatycznego Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej KIWI, który odbył się 29 kwietnia 2015 r. w laboratoriach Wydziału Informatyki PB, dziewięciu uczniów z naszej szkoły zostało finalistami !

Podczas uroczystości wręczenia dyplomów i nagród, uczniowie przyjęli od organizatorów gratulacje i słowa uznania za rozległą wiedzę, którą się wykazali. Co trzeba było zrobić, żeby wygrać KIWI? Uzyskać najlepszy wynik z testu wyboru (jedna odpowiedź poprawna). Test sprawdzał nie tylko wiedzę podstawową z przedmiotu informatyka (w zakresie podstawy programowej), ale też wiedzę dodatkową.

Oto finaliści: Przemek Bajkowski kl. 6a, Paweł Skorupski kl. 5a, Konrad Topczewski kl. 6c, Arek Potocki kl. 6c, Ewelina Jeziorska kl. 5a, Ilona Chwaszczewska kl. 6a, Natalia Łempicka kl. 6a, Szymon Sural kl. 6a i Kuba Krasowski kl. 6c.

Gratuluję wszystkim nagrodzonym i życzę Wam powodzenia w dalszym pogłębianiu wiedzy informatycznej :) Niech Wasza postawa i zaangażowanie w ten konkurs będą przykładem dla innych, że warto uczyć się informatyki !

Katarzyna Matuk - nauczyciel informatyki

zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia Cool

Odsłony: 1635

Użytkownicy online

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok