Apel z okazji 3 maja

We wtorek 5 maja 2015 r. w naszej szkole odbył się apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uczniowie kl. VI a pod opieką p. Marty Kikolskiej-Kisiel zaprezentowali uczniom klas III-VI część artystyczną, podczas której starali się odpowiedzieć na pytanie: czym dla nas, młodych Polaków, jest Wolność, Naród i Ojczyzna? Podczas występu mogliśmy przypomnieć sobie jak ważnym wydarzeniem dla naszego kraju okazało się uchwalenie Konstytucji 3 maja, która była konstytucją pierwszą w Europie i drugą na świecie. Powinniśmy wszyscy o tym pamiętać, ponieważ naród, który nie zna przeszłości, ginie i nie buduje przyszłości.

W przedstawieniu z radością wystąpili:

Hania Bach, Wiktoria Borkułak, Karolina Brzuzy, Magda Brzuzy, Natalia Dubowska, Maciej Głowacki, Ola Konobrocka, Maciej Kosiński, Zuzia Leszczyńska, Natalia Łempicka, Emilia Skarżyńska, Paweł Stalończyk, Szymon Sural, Natalia Szczygielska, Patryk Totczyk, Mikołaj Urbanowicz i Dominika Wróbel.

Po zakończeniu części artystycznej p. dyrektor Alicja Sitko pogratulowała i wręczyła dyplomy uczniom klas V i VI, którzy otrzymali stypendium za wysokie wyniki w nauce.

Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy wzięli udział w  szkolnym konkursie plastycznym ph. „EkoSztuka na Dzień Ziemi”:

I miejsce -  Agatka Falkowska kl. V a

wyróżnienie -  Patrycja Dudar kl. Va i Mariusz Jackiewicz kl. V a.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY! i zapraszamy do galerii zdjęć z apelu Cool

Odsłony: 2240

Użytkownicy online

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok