BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

  Ferie zimowe to dla dzieci wymarzony czas zabaw. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Uczniowie klas IV – VI o ważnych radach na ferie dowiedzieli się z prezentacji multimedialnej przedstawionej przez p. Ewę Sawczuk. Na zakończenie apelu Pani Dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznego i udanego wypoczynku, a także wręczyła listy gratulacyjne uczniom z najwyższą średnią ocen w I półroczu 2016/17.

Oto najlepsi z nas: Karolina Nieciecka kl. VI b – śr. 5,82 Patrycja Kuczynko kl. V a – śr. 5,73 Oliwia Jelska kl. V a – śr. 5,64 Ewa Karp kl. V a – śr. 5,64 Gabriela Zimnoch kl. VI a – śr. 5,55 Wojciech Matuk kl. VI a – śr. 5,55

Gratulujemy wyników !
Życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych !

Odsłony: 663

Użytkownicy online

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj