6. Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

W piątek 2 czerwca 2017r. klasa IV b z wychowawcą p. Martą Kikolską-Kisiel uczestniczyła w Inauguracji 6. Białostockiego Tygodnia Czytania Dzieciom, która odbyła się w Podlaskiej Operze i Filharmonii.

Mogliśmy wysłuchać pięknego czytania fragmentów powieści Henryka Sienkiewicza pt. „W pustyni i w puszczy” w wykonaniu przedstawicieli białostockich urzędów, mediów oraz współorganizatorów i partnerów akcji, jak również naszych kolegów z białostockich szkół. Podczas spotkania nauczyliśmy się i wspólnie śpiewaliśmy hymn akcji pt. „Czytanie jest the best!”. Ponadto na scenie zaprezentowali się nasi koledzy i koleżanki, którzy brali udział w „Paradzie postaci literackich” organizowanej przez nauczycieli-bibliotekarzy naszej szkoły – SP 15! Było wspaniale, bo… „czytanie to przygoda, czytanie to zabawa, czytanie jest the best”!

galeria zdjęć :)

Odsłony: 427

Użytkownicy online

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj