I Rodzinny Festiwal Talentów

8.06.2017 r. odbył się I Rodzinny Festiwal Talentów, podczas którego dzieci prezentowały swoje umiejętności. Rodzice, nauczyciele i uczniowie mogli podziwiać taniec, śpiew, grę aktorską i recytację. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i wzbudził wiele emocji. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uczniowie zaprezentują nam jeszcze więcej swoich talentów.

Jury w składzie: p. Katarzyna Matuk, p. Urszula Kurzątkowska i p. Marzena Kowalczuk obradowało długo i owocnie. Oto wyniki:

- Gabriela Bogdanowicz, Zuzanna Gierałtowska, Karolina Nieciecka – mażoretki;

- Marta Gryko, Zuzanna Zawadzka – piosenka ;

II miejsce

- Katarzyna Sułkowska, Łucja Sułkowska  - wiersz: „O Juleczku, co miał zwyczaj ssać palec”

III miejsce

- Gabrysia Kaźmierczak, Michał Gawryluk, Ewa Żuchowska, Filip Baluk – wiersz „Strasna zaba”

Nagroda specjalna:

- Marysia Ostrowska, Arek Opolski, Ignacy Jóźwik, Zuzia Siemieńczuk, Karolina Słyż, Łucja Sułkowska, Karolina Krasowska, Iza Lipska, Patrycja Pogoda, Maja Kalinowska, Gabrysia Krawczuk – przedstawienie „Kopciuszek XXI wieku”

Wyróżnienia:

- Karolina Roszkowska – taniec;

- Julia Andrzejewska, Oliwia Gawryś – piosenka;

- Magda Zduniak – piosenka;

- Amelia Wróblewska – piosenka;

- Amelia Wilińska, Oliwia Gryczan, Oliwia Mosiewicz, Justyna Matyszczyk – taniec;

- Paulina Szajkowska, Maja Łabanowska, Kamila Matejczyk – piosenka;

- Weronika Kordyńska – piosenka.

zapraszamy do galerii zdjęć :)