Harcerstwo w SP 15

  15 Białostocka Gromada Zuchowa istnieje w naszej szkole już od wielu lat. Na stałe wpisała się w tradycję naszej szkoły. Zbiórki odbywają się w szkole Podstawowej nr 15 przy ul. Broniewskiego 1 w Białymstoku. Gromada Działa przy Hufcu Białystok i Chorągwi Białostockiej. 15 BGZ ściśle współpracuje z 15 BDH „Mrok” i 115 BGZ- należy do 15 Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowych.

W tym roku również będą u nas !

<<Czuj! Czy chcesz przeżyć niezapomniane przygody? Poznać nowych kolegów i koleżanki? Wyjeżdżać na biwaki, rajdy? Może chciałbyś zdobyć Znaczek Zucha i inne odznaki? Jeśli tak, zapraszamy Cię na pierwszą w tym roku zbiórkę zuchową 15 Białostockiej Gromady Zuchowej ,,Świetliki". Spotykamy się we czwartek (05.10.2017) o 15:30 w harcówce przy szatni SP 15.

Czekamy właśnie na ciebie! >>

 Na wszystkie pytania odpowie drużynowa Asia- 729302245

Odsłony: 468

Użytkownicy online

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj