Wycieczka klas IV i V.

  Dnia 29.09.2017 r.  uczniowie klasy 4a, 4c i 5b wraz z opiekunami: p. Agatą Horoszko, p.Jolantą Potęgą, p. Martą Kikolską- Kisiel i p. Urszulą Harasimczuk uczestniczyli w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego „Uroczysko Ruczaj” we wsi Karczmisko. W czasie zabawy spotkaliśmy się z postaciami z legend i podań ludowych, wywodzących się z mitologii słowiańskiej, poczuliśmy się jak prawdziwi artyści lepiąc w glinie, wykręcając garnuszki na kole garncarskim, czy tworząc kartki z papieru czerpanego. Ponadto spędziliśmy miło  w czasie gier i zabaw na świeżym powietrzu . Nie zabrakło ogniska i pieczonych kiełbasek. Uroczysko Ruczaj to idealne miejsce na wypoczynek i naukę. Wycieczka dostarczyła nam wiele wrażeń. W świetny sposób połączyliśmy przyjemne z pożytecznym- naukę z rozrywką.

zapraszamy do galerii zdjęć 

Odsłony: 433

Użytkownicy online

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj