Zajęcia na interaktywnym dywanie.

Wiele emocji dostarczyły klasie III d nietypowe zajęcia na dywanie…ale nie na typowym dywanie, bo .. INTERAKTYWNYM. Tym razem nogi poszły w ruch przy zaznaczaniu odpowiedzi, wykonywaniu poleceń matematycznych, przyrodniczych, na koncentrację i szybkość,… Okazało się też, że znalezienie niewielkich różnic na obrazkach w dużym formacie wcale nie jest takie proste;)

Dobrze byłoby takie zajęcia powtórzyć :)

Dziękujemy wydawnictwu MAC za przyjście do naszej szkoły i możliwość zorganizowania tak ciekawych zajęć.

galeria zdjęć

 

Odsłony: 1776

Użytkownicy online

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.