Wycieczka do Warszawy kl. II i III

14 listopada ciemną nocą, bo o godzinie 5.45 uczniowie klas: II a, III a, III c i kilkoro z III b i III d ze swoimi wychowawczyniami p.Ewą Ptak, p. Justyną Węgierską i p. Katarzyną Herbreder pojechali na wycieczkę do Warszawy. Program był bardzo ciekawy... Najpierw  gmach TVP i raptem znaleźliśmy się na planie programu "Jaka to melodia?" by za chwilę siedzieć już na dywanie w "Pytanie na śniadanie"!!! Magia telewizji. Po  południu zachwycił nas Wilanów i przepiękne pałace...

Na obiad wskoczyliśmy zaś nie byle gdzie, bo do restauracji w Muzeum Narodowym! Tak więc zjedliśmy pysznie i z klasą. Z pełnymi brzuszkami czas na słodką niespodziankę i bajkowo - świąteczną atmosferę w Fabryce Bombek "Fogiel". I nie dość, że na własne oczy zobaczyliśmy jak się robi bombki, to jeszcze mogliśmy sami ozdobić swoją bombkę. W nagrodę dostaliśmy pyszne różowe pączki i ciepłą herbatkę oraz ogromną paczkę naszych bombek! Było super!! I już myśleliśmy, że to koniec atrakcji, bo "nagle" na podwórku zrobiło się bardzo ciemno, noc... I właśnie wtedy znaleźliśmy się w Królewskim Ogrodzie Światła... Cudownie!! Jak w bajce!! Przepięknie!! Ooooo!! Łał..!! Mega!! Super!! A pani widziała...?! To tylko niektóre wypowiedzi dzieci... Ogród Światła zachwycający!! Na koniec podano nam to co najlepsze. Zmęczeni?... Wcale, nie!! Cały autokar bardzo zadowolonych, rozbrykanych i rozśpiewanych "Małych Rozrabiaków" szczęśliwie wrócił przed szkołę po godzinie 22!! Skąd w nich tyle energii?! Bo panie wychowawczynie po tej wspaniałej wycieczce ledwo żywe ze zmęczenia!! Ciekawe dlaczego??

zapraszamy do galerii zdjęć z wycieczki

Odsłony: 1804

Użytkownicy online

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.