Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy

Od września br. uruchomiło swoją działalność Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy „Eureka” w Publicznym Gimnazjum nr 4. Po lekcjach, 14 i 16 listopada uczniowie klas VII z p. Dorotą Mironiuk – nauczycielem chemii, wzięli udział w zajęciach studia przyrodniczego, na których mogli samodzielnie wykonywać doświadczenia chemiczne i fizyczne. Wśród eksperymentów znalazły się m. in.: kolorowa tęcza, wulkan chemiczny, węże faraona i chemiczne jojo. Wrażeń było co niemiara …

fotorelacja z tego wydarzenia…

Odsłony: 1841

Użytkownicy online

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.