Awanse chłopców w ramach turnieju KINDER+SPORT - kwiecień 2018

21.04.2018 r. w Suwałkach rozegrany został wojewódzki  półfinał „dwójek” w ramach turnieju „KINDER+SPORT” w siatkówce chłopców. Startowały szkoły z Suwałk, z Białegostoku, Białowieży i Moniek. Nasza dwójka z kl. V a, awansowała do finału, który zostanie rozegrany w połowie maja również w Suwałkach.

22.04.2018 r. w Białymstoku rozegrane zostały eliminacje „trójek” w siatkówce chłopców w ramach turnieju „KINDER+SPORT”. Startowały szkoły z Białegostoku SP 37, SP 32, SP 15 oraz szkoły z Suwałk. Nasze dwie „trójki” z kl. V a, wywalczyły awans do półfinału, który rozegrany zostanie 12.05.2018 r. w Białymstoku. GRATULACJE !

Opiekunem chłopców z kl. V a jest trener Witold Kaczmarek.

galeria zdjęć z rozgrywek

Odsłony: 349

Użytkownicy online

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok