Mała Olimpijka pod hasłem "Oszczędzamy w SKO"


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15 w Białymstoku od wielu lat aktywnie gromadzą pieniądze na własnych kontach w SKO. Dzisiaj tę szkołę odwiedził PANCERNIK HATETEPES (maskotka BANKU POLSKIEGO PKO), który dopingował uczniom klas III w zawodach sportowych zorganizowanych ph. „Oszczędzamy w SKO“. Pod jego czujnym okiem uczniowie zmierzyli się z konkurencjami sportowymi, wykazując się znakomitą szybkością, zwinnością i zręcznością! Po udanej rywalizacji sportowej i ogłoszeniu wyników, wszyscy uczestnicy dzisiejszej zabawy zrobili z naszym gościem pamiątkowe zdjęcia i przybili piątkę. Był to bardzo fajny dzień, a spotkanie z nietypowym gościem na zawsze zostanie w pamięci uczniów klas III.

 

 

galeria zdjęć

Odsłony: 290

Użytkownicy online

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok