Warsztaty edukacyjne w Muzeum Wojska – z Dziadkiem Piłsudskim.

Dnia 06.06.2018r.kl.VII a, pod opieką p. A. Kubiak, udała się na warsztaty edukacyjne do Muzeum Wojska. Tym razem uczestnicy zajęć, dzięki eksponatom z epoki, przenieśli się do wojennego Białegostoku. Zobaczyli jak wyglądało wyposażenie żołnierzy, którzy walczyli podczas I wojny światowej oraz jakie jednostki stacjonowały w mieście w okresie międzywojennym. Na zakończenie zajęć uczniowie wcielili się również w rolę Józefa Piłsudskiego i opowiedzieli jak wyglądała Polska z jego perspektywy. Dowiedzieli się także o wizycie Marszałka w Białymstoku. Przygotowali relację z tego wydarzenia oraz prześledzili na mapie kolejne kroki, które stawiał Piłsudski w naszym mieście.

galeria zdjęć z muzeum

Odsłony: 303

Użytkownicy online

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok