Turniej wiedzy o Polsce

Dnia 13 czerwca 2018 r. odbył się w naszej szkole Turniej Wiedzy o Polsce klas czwartych zorganizowany przez p. Agnieszkę Kubiak. Uczniowie musieli odpowiedzieć na pytania z siedmiu kategorii ( znajomości najważniejszych dat z historii Polski, postaci historycznych, pojęć historycznych, regionów Polski, określania wieków w historii, rozpoznawania na ilustracjach postaci i wydarzeń historycznych).

Największą wiedzą wykazali się uczniowie reprezentujący klasę IV c (Filip Baluk, Maciej Peślak, Sandra Sawicka). Drugie miejsce zajęła reprezentacja z klasy IV a (Krystian Turowski, Błażej Ostasiewicz, Olga Artemiuk), a trzecie miejsce uczniowie z klasy IV b (Antek Bienias, Jakub Leończyk, Leon Ostaszewski).

foto

Odsłony: 465

Użytkownicy online

Odwiedza nas 451 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok