Bezpieczeństwo na stadionie

W poniedziałek 24 września 2018r. uczniowie klas VI z p. Anną Śliwską i p. Martą Kikolską-Kisiel w ramach Programu Profilaktyczno-Edukacyjnego Wydziału Prewencji Policji Komendy Miejskiej wzięli udział w zajęciach "Wycieczka profilaktyczna po stadionie - bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas imprez masowych".

Każdy uczeń otrzymał Kodeks Młodego Kibica oraz miał okazję spotkać spottersa, czyli policjanta bez munduru, który pełni rolę łącznika pomiędzy kibicami a policją. Szóstoklasiści mieli okazję przez moment poczuć się jak piłkarze Jagiellonii, ponieważ mogli usiąść w fotelach sportowców w sali konferencyjnej, wejść do szatni drużyny Jagiellonii oraz wyjść na murawę. Obejrzeliśmy film o budowie stadionu, zwiedziliśmy miejsca niedostępne dla przeciętnego kibica, czyli strefę VIP, a także centrum dowodzenia, w którym podczas imprez pracują policjanci i strażacy. Podziwialiśmy też trofea Tomasza Frankowskiego i koszulki, którymi Franek wymienił się z innymi piłkarzami.

galeria foto

Odsłony: 338

Użytkownicy online

Odwiedza nas 311 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok