Wystawa "Polskę mieli w sercu"

Uczniowie klasy VII a i VII b od maja do września 2018 r. (pod kierunkiem p. B. Magnuszewskiej i p. A. Kubiak) przygotowywali projekt edukacyjny pt. Polskę mieli w sercu” Projekt zakładał dwa etapy realizacji i końcową prezentację prac. Pierwszy etap rezultatu prac uczniów można już oglądać  w holu szkoły na I piętrze. Są to kolaże przedstawiające sylwetki 7 wybranych postaci związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości w 1918 r.

Prace z I etapu zostały wykonane przez uczniów kl. VII b. Drugi etap projektu ( prezentacje multimedialne) przygotowane przez uczniów kl, VII a będziemy przedstawiać pod koniec października.

galeria prac