Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2018

12 października, na sali gimnastycznej odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Program artystyczny przygotowała p. Aneta Sasinowska z z kl. V c, a oprawę muzyczną p. Ewa Kaczyńska z chórem. Rada Rodziców złożyła na ręce p. dyrektor Alicji Sitko kwiaty i życzenia wszystkich nauczycielom i pracownikom administracji SP15. Kolejna część uroczystości należała do Samorządu Uczniowskiego, który pod kierunkiem p. Michała Bitdorfa przeprowadził wśród uczniów plebiscyt. Spośród nauczycieli wybrano:

• MISS CIĘTEJ RIPOSTY - została nią p. Agnieszka Kubiak, nauczycielka historii
  • MISS ELEGANCJI - została nią p. Alicja Kostecka, nauczycielka jęz. niemieckiego
  • MISTER SPRAWIEDLIWOŚCI - został nim p. Witold Kaczmarek, nauczyciel wych.fiz.
  • MISS WIEDZY - została nią p. Ewa Sawczuk, nauczycielka matematyki
  • MISS KULTURY - została nią p. Ewa Kaczyńska, nauczycielka muzyki
  • MISTER HUMORU - został nim p. Michał Bitdorf, nauczyciel jęz. angielskiego
  • MISS CIERPLIWOŚCI - została nią p. Ewa Stemporowska, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • MISS ŻYCZLIWOŚCI - została nią p. Izabela Kuczyńska, nauczyciel przyrody, geografii i biologii
  • MISS WYROZUMIAŁOŚCI - została nią p. Katarzyna Matuk, nauczyciel informatyki

Podczas apelu zostały też wręczone stypendia dla najlepszych uczniów naszej szkoły.

W tym dniu wszystkim pedagogom i pracownikom szkoły składamy serdeczne życzenia dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!