Wycieczka klas czwartych

Dnia 23 października  uczniowie klas 4 z wychowawcami: p. Anną Gryko, p. Pauliną Bukowską, p. Anetą Sasinowską wybrali się na wycieczkę integracyjna do Mamuciej Osady na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego.  Atrakcji było co nie miara.  Dzięki ciekawym opowieściom przewodnika- archeologa dzieci przeniosły się w czasy prehistoryczne do epoki kamienia. Same rozniecały ogień za pomocą paleozapalniczek, strzelały z łuku, prowadziły wykopaliska archeologiczne, wędziły mięso na wędzarce neandertalskiej, ucierały zboże na żarnach kamiennych. Z otrzymanej w ten sposób mąki wypiekały podpłomyki. Przez cały pobyt paliło się ognisko, przy którym upiekły kiełbaski.

Wyjazd był bardzo udany. Polecamy innym to miejsce.

galeria zdjęć

Odsłony: 597

Użytkownicy online

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok