Wycieczka do Warszawy

  Dnia 23.10.2018 uczniowie kl. 5c, 6a, 7b i kilka osób z 8b wraz z wychowawcami: Joanną Rosicką, Anną Śliwską i Jolantą Laskowską wybrali się na wycieczkę integracyjną do Warszawy. Pierwszym, a za razem najbardziej ekscytującym, jak się okazało, punktem wycieczki był seans filmowy w kinie 6D.

Kolejny etap wycieczki przeniósł uczestników  w czasy historyczne. Zwiedzanie komnat Zamku Królewskiego z ciekawie opowiadającym przewodnikiem, przybliżyła uczniom postać Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Zobaczyli gdzie żył i przyjmował gości np. na słynnych „Obiadach czwartkowych”. Zwiedzanie Łazienek królewskich, ze względu na deszczową pogodę, miało postać przemarszu do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, gdzie zebrane eksponaty zwierząt i pojazdów zachwyciły swoją różnorodnością. Ostatni etap wycieczki spędziliśmy w Centrum Nauk Kopernik. Dzieci miały 2 godziny na przygodę z nauką- eksperymentowały i odkrywały swoje talenty. Po tak aktywnie spędzonej wizycie w stolicy, około godziny 21.30 wróciliśmy do Białegostoku.

foto galeria

Odsłony: 716

Użytkownicy online

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok