Konkurs recytatorski w przedszkolu - 100-lecie Niepodległej

Po raz pierwszy w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski! W ramach świętowania 100. lecia Niepodległej najmłodsi patrioci mogli wystąpić na scenie i zaprezentować przepiękne wiersze o Polsce. Zgromadzeni rodzice mogli usłyszeć interpretacje wierszy Czesława Janczarskiego, Wandy Chotomskiej, Joanny Białobrzeskiej czy Władysława Bełzy. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem występów młodych patriotów. Nagrody otrzymały: Iza Wiśniewska z grupy „Niedźwiadki”, Aleksandra Górska i Aleksandra Bilkiewicz z grupy „Jeżyki”. Wyróżnienia przypadły Oliwierowi Siwickiemu z grupy „Niedźwiadki” oraz Bartkowi Linowskiemu, Norbertowi Korolczukowi i Emilce Kwiczala z grupy „Jeżyki”.
Gratulujemy dzieciom i ich rodzicom!!!