Konkurs recytatorski w przedszkolu - 100-lecie Niepodległej

  Po raz pierwszy w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski! W ramach świętowania 100. lecia Niepodległej najmłodsi patrioci mogli wystąpić na scenie i zaprezentować przepiękne wiersze o Polsce. Zgromadzeni rodzice mogli usłyszeć interpretacje wierszy Czesława Janczarskiego, Wandy Chotomskiej, Joanny Białobrzeskiej czy Władysława Bełzy. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem występów młodych patriotów. Nagrody otrzymały: Iza Wiśniewska z grupy „Niedźwiadki”, Aleksandra Górska i Aleksandra Bilkiewicz z grupy „Jeżyki”. Wyróżnienia przypadły Oliwierowi Siwickiemu z grupy „Niedźwiadki” oraz Bartkowi Linowskiemu, Norbertowi Korolczukowi i Emilce Kwiczala z grupy „Jeżyki”.
Gratulujemy dzieciom i ich rodzicom!!!

galeria zdjęć

Odsłony: 317

Użytkownicy online

Odwiedza nas 173 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok