Z wizytą u Świętego Mikołaja!

3 grudnia wszystkie przedszkolaki wybrały się do Wioski Świętego Mikołaja. Dzieci od samego rana czekały na wizytę u tak ważnej osoby. Niemałe wrażenia przyniosła dzieciom sama podróż do domu Mikołaja. Przedszkolaki zostały przyjęte bardzo ciepło przez wesołe Elfy pysznymi pierniczkami oraz magiczną herbatką. Ważny gość na którego czekały dzieci odwiedził chatkę w której byliśmy, wysłuchał wszystkich próśb dotyczących marzeń dzieci po czym wręczył dzieciom certyfikat oraz słodkie pyszności. Wesołą zabawę zagwarantowały przedszkolakom Elfy, na koniec dzieci napisały list do Mikołaja, który wysłały na mikołajowej poczcie. Przedszkolaki tego dnia miały możliwość poznania codziennego życia Mikołaja, obejrzenia jego domu. Uśmiech tego dnia nie schodził dzieciom z twarzy. Mamy nadzieję, że Mikołaj spełni wszystkie prośby naszych pociech :)