Uczniowie klas siódmych w Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy

  W listopadzie i grudniu chętni uczniowie z klas: VII a i VII b , po lekcjach wraz z p. Dorotą Mironiuk brali udział w dwugodzinnych zajęciach Studia Przyrodniczego w ramach Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy „Eureka”, w Publicznym Gimnazjum nr 4.  Uczniowie podczas zajęć mogli samodzielnie wykonywać doświadczenia fizyczne i chemiczne. Wśród doświadczeń chemicznych znalazły się: węże faraona, badanie właściwości dwutlenku węgla, otrzymywanie wodoru, badanie zabarwienia wskaźników w roztworach kwasów i zasad oraz produkcja cukierków. Było baaaaardzo słodko.

obejrzyjcie fotorelację

Odsłony: 261

Użytkownicy online

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok