Wiersze z szuflady - wyróżnienia naszych uczennic w konkursie

11 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Regionalnego Konkursu Literackiego „Wiersze z szuflady” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice naszej szkoły – Adrianna Kundzienko oraz Laura Wojciechowska z klasy IV b, którymi opiekuje się p. Aneta Sasinowska.  Dziewczynki zdobyły wyróżnienia. Jesteśmy dumni, bo poziom konkursu był bardzo wysoki – napłynęły 354 prace z ponad pięćdziesięciu szkół województwa podlaskiego. Wyjątkowe było również jury, w skład którego weszły m.in. pani doktor Zofia Olek-Redlarska – poetka, pani Katarzyna Janowicz-Timofiejew – autorka książek dla dzieci. To ogromna radość i niezapomniane chwile dla Ady i Laury. Zachęcamy innych uczniów naszej szkoły do podejmowania prób przelewania własnych myśli i uczuć na papier.

Odsłony: 275

Użytkownicy online

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok