DNI OTWARTE SP 15_2019

  Dni Otwarte już za nami. Była to okazja do zaprezentowania naszego szkolnego życia tym wszystkim, którzy chcą spędzić swój czas w murach SP 15. Atrakcji i zajęć otwartych było mnóstwo, m.in: warsztaty walentynkowe, interaktywne zabawy językowe, papierowe inspiracje, eksperymenty chemiczne, zagadki z muzycznej szufladki, ćwiczenia relaksacyjne, programowanie z robotem Codey Rocky, modele do sklejania, gry i zabawy integracyjne oraz spektakl w jęz. angielskim „Alladyn”.
Dziękujemy gościom za przybycie i udział w Dniach Otwartych SP 15. Przypominamy, że nasze oddziały przedszkolne zapraszają na swój Dzień Otwarty 22.02.2019 r. w godz. 15:30-17:00

zapraszamy na fotorelację z Dni Otwartych

Odsłony: 251

Użytkownicy online

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok