"Wielkanoc tuż, tuż..." - nagrody rozdane

W piątek 29.03.2019 w naszej szkole gościliśmy uczestników konkursu recytatorskiego "Wielkanoc tuż, tuż..." oraz autorów prac plastycznych przygotowanych na ten konkurs. W tym roku szkolnym wzięło w nim udział 43 dzieci z 9 placówek przedszkolnych.

Na początku spotkania odbył się konkurs recytatorski dla dzieci 5-7 letnich. Wszyscy uczestnicy konkursu byli świetnie przygotowani i otrzymali nagrody za recytację. Następnie uczniowie klasy II a, pod kierunkiem pani Doroty Radziwoniuk, zaprezentowali kilka wiosennych piosenek i wierszy. Potem zostały wręczone wyróżnienia i nagrody główne wykonawcom prac plastycznych. Osoby, które w swoich pracach zawarły logo SKO otrzymały nagrody specjalne tj. prezenty sponsorowane przez Bank PKO.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu organizowanego przez naszą szkołę już po raz siódmy. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w kolejnej edycji.

foto z konkursu

Odsłony: 513

Użytkownicy online

Odwiedza nas 430 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok