Sukces naszych uczniów

Gorąco gratulujemy! naszym uczniom z klasy VA sukcesu w konkursie międzyszkolnym „Booktalking czyli krótko i ciekawie o książce”, który odbył się 20 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 45 w Białymstoku. Krystian Turowski zajął III miejsce, Michalina Majtas otrzymała wyróżnienie. Jesteśmy z Was dumni i życzymy powodzenia w następnych konkursach.
Aby reprezentować naszą szkołę na konkursie międzyszkolnym Krystian i Michalina musieli pokonać 20 uczestników konkursu szkolnego, który odbył się 13.03.2019 r. w czytelni szkolnej. Nie było to łatwe zadanie, gdyż uczniowie w ciekawy sposób prezentowali swoje ulubione książki.
Krystian prezentował książkę „Igrzyska śmierci”. Odpowiednio dobraną muzyką wprowadził nas w nastrój i modulując głos wcielił się w postać Katniss. Miał świetne przebranie i dodatkowe rekwizyty. Jego występ podobał się wszystkim uczestnikom.
Michalina Majtas wcieliła się w postać Hani z książki „Hania Humorek”. Już samo przebranie wzbudziło uśmiech na twarzach widowni. Mówiła ciekawie i potrafiła wzbudzić zainteresowanie książką. Po jej wystąpieniu na pewno niejeden ze słuchaczy zechce poznać przygody Hani.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zaprezentować nam swoje książki, a laureatom gratulujemy!

foto

Odsłony: 553

Użytkownicy online

Odwiedza nas 362 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok