Dzień Tańca w przedszkolu

10 maja w naszym przedszkolu miało miejsce kolejne spotkanie z niezwykłymi osobami. Tym razem odwiedzili nas tancerze - Karolina i Dariusz, którzy są Mistrzami Okręgu Podlaskiego w tańcach latynoamerykańskich oraz wielokrotnymi Mistrzami Polski Formacji Tanecznych w tańcach standardowych. Już na samym wstępie przedszkolaków  zachwyciły stroje tancerzy, które robiły wielkie wrażenie. Po obejrzeniu niesamowitego pokazu umiejętności w wykonaniu gości wszystkie dzieci ochoczo zaczęły tańczyć wraz z tancerzami. Po nauczeniu się kroków wszystkie dzieci mogły poczuć się jak profesjonaliści pokazując jak pięknie potrafią się poruszać po parkiecie. To był udany dzień - pełen wrażeń! Dziękujemy!