„Noś odblaski”- nagrody rozdane

Dnia 8 maja 2019 roku w SP nr 15 odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Noś odblaski” zorganizowanego we współpracy z Biurem Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego oraz Komendą Miejską Policji. W konkursie udział wzięło 64 uczniów z klas I i II. Komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w II kategoriach wiekowych: klasy I oraz klasy II.
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie wykazały się pomysłowością
i oryginalnym podejściem do tematu, co niezwykle utrudniło jury wyłonienie najlepszych prac.
Celem akcji było przypomnienie najmłodszym o zasadach bezpiecznego przemieszczania się po zmroku i konieczności noszenia elementów odblaskowych, które zwiększają bezpieczeństwo.