Ósmoklasisto - rekrutacja rozpoczęta !

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych w poniedziałek 13 maja b.r. ruszyła rekrutacja dla ósmoklasistów. Poniżej zamieszczamy link pod którym należy uzupełnić wiosek. Przypominamy, że taki wniosek uzupełniony trzeba wydrukować, podpisać przez rodziców i zanieść wraz z dwoma zdjęciami do szkoły wybranej na pierwszym miejscu. W tej rekrutacji możesz wybrać aż 6 szkół !

Macie czas do 18 czerwca 2019 r. - ale  nie zwlekajcie tak długo! Czas podjąć pierwszą ważną decyzję w Waszym życiu :)
Jeśli potrzebujecie pomocy w uzupełnieniu wniosku to zgłoście się do wicedyrektora lub wychowawcy klasy - z pewnością pomożemy !

Link do sytemu Nabór 2019/2020:

bialystok.edu.com.pl

Odsłony: 141

Użytkownicy online

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok