Dzień Dziecka w sali chemicznej SP 15…

Oj działo się dzisiaj działo w sali chemicznej. Było pełno magii i czarów. Pojawiła się ciuchcia z mnóstwem pary. Suchy lód sublimował i słał się po całym stole. Zwykła woda zamieniła się w pyszną wodę gazowaną na dodatek dymiącą - każdy kto nas odwiedził mógł jej spróbować. Było mnóstwo barwnych eksperymentów – baloniki, kolorowe mleko, kolorowa ciecz nieniutonowska, piasek kinetyczny i kolorowa tęcza. Płonął magnez i płonęły bańki mydlane. Odwiedziła nas Pani Dyrektor i była zachwycona naszymi eksperymentami. To był wyjątkowy dzień! Na pewno powtórzymy go w przyszłym roku.

foto

Odsłony: 268

Użytkownicy online

Odwiedza nas 225 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok