Uczymy się języka niemieckiego

Uczestnicy zajęć z języka niemieckiego uczyli się przedstawiać i opisywać siebie w języku obcym. Ucząc się słownictwa związanego z wyposażeniem mieszkania uczniowie zaprojektowali swoją wymarzoną przestrzeń. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w projekcie i zapraszamy na zajęcia po wakacjach!

galeria zdjęć z zajęć

Mistrzowie kodowania

Zajęcia z projektu "Budujemy swoją przyszłość z SP15" powoli dobiegają końca. Uczniowie poznali nowe programy, aplikacje wprowadzające ich w świat programowania. Tworzyli animacje, projekty i zdobywali certyfikaty "Mistrzów kodowania". Czas spędzony na zajęciach pozalekcyjnych z pewnością będzie początkiem ich przygody z programowaniem.

Nasze aplikacje zrobione w Scratchu możesz zobaczyć tutaj: www.scratch.mit.edu/studios/4820235