Mistrzowie kodowania

Zajęcia z projektu "Budujemy swoją przyszłość z SP15" powoli dobiegają końca. Uczniowie poznali nowe programy, aplikacje wprowadzające ich w świat programowania. Tworzyli animacje, projekty i zdobywali certyfikaty "Mistrzów kodowania". Czas spędzony na zajęciach pozalekcyjnych z pewnością będzie początkiem ich przygody z programowaniem.

Nasze aplikacje zrobione w Scratchu możesz zobaczyć tutaj: www.scratch.mit.edu/studios/4820235

galeria zdjęć

Odsłony: 2120

Użytkownicy online

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.