Pluszakowe laboratorium- zajęcia dla uczniów klas I-III

Na zajęciach uczniowie badali skład powietrza, wody, ziemi, stany skupienia wody, . Poznawali właściwości różnych cieczy. Obserwowali wzrost roślin, które sami sadzili i pielęgnowali. Przeprowadzali eksperymenty i doświadczenia np. ,, mleczny wir", ,,kosmiczny wulkan", ,,żelek 3 D", ,,turgor" i wiele innych. Ponadto uczestniczyli w wycieczce do Akademii Medycznej ph ,, Poznajemy ludzkie ciało". Zajęcia cieszyły się dużym  zainteresowaniem. Uczniowie aktywnie i z zaangażowaniem  uczestniczyli w ciekawej przygodzie poznawania tego co nowe i nieznane.

foto

Odsłony: 1569

Użytkownicy online

Odwiedza nas 257 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.