Pluszakowe laboratorium- zajęcia dla uczniów klas I-III

Na zajęciach uczniowie badali skład powietrza, wody, ziemi, stany skupienia wody, . Poznawali właściwości różnych cieczy. Obserwowali wzrost roślin, które sami sadzili i pielęgnowali. Przeprowadzali eksperymenty i doświadczenia np. ,, mleczny wir", ,,kosmiczny wulkan", ,,żelek 3 D", ,,turgor" i wiele innych. Ponadto uczestniczyli w wycieczce do Akademii Medycznej ph ,, Poznajemy ludzkie ciało". Zajęcia cieszyły się dużym  zainteresowaniem. Uczniowie aktywnie i z zaangażowaniem  uczestniczyli w ciekawej przygodzie poznawania tego co nowe i nieznane.