Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Ostatni piątek czerwca b.r. był dniem zakończenia roku szkolnego 2013/14 we wszystkich szkołach w Polsce. Tego dnia wielu uczniów cieszyło się z otrzymanych świadectw, nagród i wyróżnień. Tak było również w naszej szkole. Po mszy św. w kościele pw. św. Floriana w Białymstoku rozpoczęły się uroczyste zakończenia najpierw klas młodszych, a potem klas starszych. Nowy poczet sztandarowy z należytą powagą przemaszerował  przez salę gimnastyczną rozpoczynając te wydarzenie, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Ilona i Piotr z klas piątych poprowadzili całą uroczystość.

Pani Dyrektor Ewa Zając i Pani Wicedyrektor Alicja Sitko wspólnie z wychowawcami klas wręczyły nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom i sportowcom oraz podziękowania rodzicom za ich zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły. Po oficjalnej części zakończenia roku dzieci rozeszły się do klas, by pożegnać się ze sobą i swoimi wychowawcami.

zapraszamy do galerii zdjęć z tego dnia Cool

Odsłony: 2624

Użytkownicy online

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.