Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Ostatni piątek czerwca b.r. był dniem zakończenia roku szkolnego 2013/14 we wszystkich szkołach w Polsce. Tego dnia wielu uczniów cieszyło się z otrzymanych świadectw, nagród i wyróżnień. Tak było również w naszej szkole. Po mszy św. w kościele pw. św. Floriana w Białymstoku rozpoczęły się uroczyste zakończenia najpierw klas młodszych, a potem klas starszych. Nowy poczet sztandarowy z należytą powagą przemaszerował  przez salę gimnastyczną rozpoczynając te wydarzenie, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Ilona i Piotr z klas piątych poprowadzili całą uroczystość.

Pani Dyrektor Ewa Zając i Pani Wicedyrektor Alicja Sitko wspólnie z wychowawcami klas wręczyły nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom i sportowcom oraz podziękowania rodzicom za ich zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły. Po oficjalnej części zakończenia roku dzieci rozeszły się do klas, by pożegnać się ze sobą i swoimi wychowawcami.

zapraszamy do galerii zdjęć z tego dnia Cool