Nabożeństwo dziękczynne z okazji 100-lecia SP 15

We środę - 19 maja w cerkwi św. Ducha uczniowie prawosławni z klas 4-7 wraz z p. Romanem Sacharczukiem i p. Ewą Sawczuk  uczestniczyli w Świętej Liturgii i nabożeństwie dziękczynnym z okazji 100-lecia naszej szkoły.

Zostały wzniesione modlitwy za Dyrekcję, grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi, uczniów oraz rodziców(opiekunów).

foto cool

„SP15 wczoraj i dziś…".

19 maja odbyło się rozstrzygnięcie konkursu organizowanego z okazji 100-lecia naszej szkoły. Do organizatorek wpłynęło 40 prac konkursowych. Dziecięcej kreatywności - my dorośli możemy jedynie pozazdrościć…
Z przyjemnością oglądałyśmy twórczość naszych uczniów i przedszkolaków. Dla przypomnienia: prace konkursowe były rozpatrywane w dwóch kategoriach wiekowych - pierwsza kategoria odnosiła się do prac przedszkolaków, natomiast druga - do uczniów klas 1-3. Po długich i trudnych naradach, komisja wybrała prace, które zasługiwały na szczególne uznanie, a dyrektor szkoły Alicja Sitko, wręczyła nagrody dzieciom, które wzięły udział w konkursie.
Wszystkie prace zostały wyeksponowane w szkole, a poniżej przedstawiamy krótką relację fotograficzną z tego dnia.

foto cool