„SP15 wczoraj i dziś…".

19 maja odbyło się rozstrzygnięcie konkursu organizowanego z okazji 100-lecia naszej szkoły. Do organizatorek wpłynęło 40 prac konkursowych. Dziecięcej kreatywności - my dorośli możemy jedynie pozazdrościć…
Z przyjemnością oglądałyśmy twórczość naszych uczniów i przedszkolaków. Dla przypomnienia: prace konkursowe były rozpatrywane w dwóch kategoriach wiekowych - pierwsza kategoria odnosiła się do prac przedszkolaków, natomiast druga - do uczniów klas 1-3. Po długich i trudnych naradach, komisja wybrała prace, które zasługiwały na szczególne uznanie, a dyrektor szkoły Alicja Sitko, wręczyła nagrody dzieciom, które wzięły udział w konkursie.
Wszystkie prace zostały wyeksponowane w szkole, a poniżej przedstawiamy krótką relację fotograficzną z tego dnia.

foto cool

Odsłony: 217

Użytkownicy online

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.