Nabożeństwo dziękczynne z okazji 100-lecia SP 15

We środę - 19 maja w cerkwi św. Ducha uczniowie prawosławni z klas 4-7 wraz z p. Romanem Sacharczukiem i p. Ewą Sawczuk  uczestniczyli w Świętej Liturgii i nabożeństwie dziękczynnym z okazji 100-lecia naszej szkoły.

Zostały wzniesione modlitwy za Dyrekcję, grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi, uczniów oraz rodziców(opiekunów).

foto cool

Odsłony: 201

Użytkownicy online

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.