Spotkanie przedszkolaków z listonoszem

  16.10.2017 dzieci z grupy Niedźwiadki odwiedziła mama Szymona, która jest urzędnikiem Poczty Polskiej. Nie była jednak sama tylko z pomocnikiem - maskotką Listonoszem. Do przedszkola przyniosła wiele ciekawych rzeczy, np. torbę listonosza pełną listów, znaczki, pocztówki, pieczątki i paczkę. Na koniec spotkania Niedźwiadki przyklejały na pocztówkach prawdziwe znaczki, stawiały pieczątki. Tego dnia bardzo wiele się nauczyły.

Pani Katarzyno bardzo dziękujemy!

galeria zdjęć :)

Odsłony: 2042

Użytkownicy online

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.