"Niedźwiadki" robią kartki okolicznościowe

17.10.2017r. nasze przedszkolaki odwiedziła mama Zosi, która podzieliła się z nami swoją pasją - robieniem kartek okolicznościowych. Przyniosła ze sobą wiele ciekawych artykułów ozdobnych, np. cekiny, naklejki, nożyczki oraz pieczątki, które cieszyły się największym zainteresowaniem. Niedźwiadki bardzo chętnie wykonały (w grupach) kartki według własnego pomysłu. Spotkanie odbyło się w bardzo wesołej i twórczej atmosferze.

Dziękujemy Pani Moniko i  zapraszamy ponownie.

galeria zdjęć

Odsłony: 1758

Użytkownicy online

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.