"Jeżyki" uczą się bezpiecznej jazdy na rowerze.

Chyba każde dziecko uwielbia jazdę na rowerze. Dnia 19.10.2017 dzieci z grupy ,,Jeżyki’’ odwiedził tata Amelii, który o rowerach wie wszystko. Radości było co nie miara, zarówno chłopcy jak i dziewczynki z ogromnym zaciekawieniem słuchali co ma do powiedzenia pasjonat rowerów. Tata Amelii pokazał nam wiele rowerowych trików, między innymi  jazdę na jednym kole. Dzisiejsza wizyta to nie tylko atrakcja, ale również nauka zasad bezpiecznej jazdy na rowerze, co z pewnością przyda się naszym przedszkolakom. Na zakończenie dzieci wykonały rysunki przedstawiające naszego gościa na rowerze. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy tacie Amelki!