"Jeżyki" uczą się bezpiecznej jazdy na rowerze.

  Chyba każde dziecko uwielbia jazdę na rowerze. Dnia 19.10.2017 dzieci z grupy ,,Jeżyki’’ odwiedził tata Amelii, który o rowerach wie wszystko. Radości było co nie miara, zarówno chłopcy jak i dziewczynki z ogromnym zaciekawieniem słuchali co ma do powiedzenia pasjonat rowerów. Tata Amelii pokazał nam wiele rowerowych trików, między innymi  jazdę na jednym kole. Dzisiejsza wizyta to nie tylko atrakcja, ale również nauka zasad bezpiecznej jazdy na rowerze, co z pewnością przyda się naszym przedszkolakom. Na zakończenie dzieci wykonały rysunki przedstawiające naszego gościa na rowerze. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy tacie Amelki!

galeria zdjęć

Odsłony: 1764

Użytkownicy online

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.