Przedszkolaki uczą się o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

25.10.17 grupę Jeżyków odwiedzili Funkcjonariusze Policji. Policjanci przeprowadzili zajęcia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przedszkolaki zapoznały się z zasadami bezpiecznego przechodzenia przez przejście dla pieszych oraz utrwaliły informację o numerach alarmowych. Dodatkowo dowiedziały się jakie skutki niesie za sobą jazda bez zapiętych pasów. Funkcjonariusze Policji przypomnieli również dzieciom o zaletach noszenia elementów, dzięki którym jesteśmy widoczni na drodze. Na zakończenie, każdy Jeżyk otrzymał opaskę odblaskową, a także upominek w postaci książeczki edukacyjnej. Serdecznie dziękujemy!