Przedszkolaki uczą się o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

  25.10.17 grupę Jeżyków odwiedzili Funkcjonariusze Policji. Policjanci przeprowadzili zajęcia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przedszkolaki zapoznały się z zasadami bezpiecznego przechodzenia przez przejście dla pieszych oraz utrwaliły informację o numerach alarmowych. Dodatkowo dowiedziały się jakie skutki niesie za sobą jazda bez zapiętych pasów. Funkcjonariusze Policji przypomnieli również dzieciom o zaletach noszenia elementów, dzięki którym jesteśmy widoczni na drodze. Na zakończenie, każdy Jeżyk otrzymał opaskę odblaskową, a także upominek w postaci książeczki edukacyjnej. Serdecznie dziękujemy!

galeria zdjęć

Odsłony: 1734

Użytkownicy online

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.